Cibona je očekivano došla do pobjede u 3. kolu A1 Lige za prvaka 106:54 (25:16, 23:6, 30:19, 28:13). Nakon utakmice trener gostiju je kratko izjavio:”Bili su zadivljeni igračima koje gledaju na televiziji i koji su im uzori, ali mi nismo u posljednjoj četvrtini ni izašli iz bonusa.”

Vukovi su pristupili utakmici ozbiljno od prve do posljednje minute. Na na +15 Prkačin u punom trku ide u kontru, Anderson se baca u reklame zbog jedne izgubljene lopte, na +40 Cibosi igraju presing. Iako su svi dobili priliku trener Perasović je istaknuo mladog Zubčića koji je za 26 minuta ubacio 10 poena i uhvatio čak 16 lopti:”Zubčić lako bilježi brojke, ali nedostaje mu čvrstoće i one stvari koje radi Homan, ali napreduje.”

Homan je ubacio 20, Kus 17 dok je goste predvodio Mimica sa 12 poena.