1. kolo
Rezultat Datum
Cedevita : Budućnost VOLI 70:80 Thursday, 29.09.2016. 19:00 CET
Mega Leks : Union Olimpija 86:85 Thursday, 29.09.2016. 21:00 CET
Crvena zvezda mts : MZT Skopje Aerodrom 91:69 Friday, 30.09.2016. 19:00 CET
Zadar : FMP 78:76 Friday, 30.09.2016. 21:00 CET
Krka : Karpoš Sokoli 81:64 Saturday, 01.10.2016. 17:00 CET
Mornar : Partizan NIS 57:58 Saturday, 01.10.2016. 19:00 CET
Igokea : Cibona 61:71 Sunday, 02.10.2016. 17:00 CET
2. kolo
Rezultat Datum
Budućnost VOLI : Zadar 105:89 Sunday, 02.10.2016. 19:00 CET
Crvena zvezda mts : Cedevita 88:64 Monday, 03.10.2016. 21:00 CET
MZT Skopje Aerodrom : Partizan NIS 62:93 Tuesday, 04.10.2016. 17:00 CET
FMP : Mega Leks 98:84 Tuesday, 04.10.2016. 19:00 CET
Cibona : Mornar 91:89 Tuesday, 04.10.2016. 21:00 CET
Karpoš Sokoli : Igokea 79:84 Wednesday, 05.10.2016. 20:00 CET
Union Olimpija : Krka 79:64 Monday, 05.12.2016. 21:00 CET
3. kolo
Rezultat Datum
Cedevita : MZT Skopje Aerodrom 82:61 Thursday, 06.10.2016. 17:00 CET
Krka : FMP 61:70 Thursday, 06.10.2016. 17:00 CET
Zadar : Crvena zvezda mts 66:103 Thursday, 06.10.2016. 19:00 CET
Mega Leks : Budućnost VOLI 81:85 Thursday, 06.10.2016. 21:00 CET
Igokea : Union Olimpija 73:72 Friday, 07.10.2016. 17:00 CET
Partizan NIS : Cibona 87:81 Friday, 07.10.2016. 19:00 CET
Mornar : Karpoš Sokoli 83:59 Friday, 07.10.2016. 21:00 CET
4. kolo
Rezultat Datum
Cedevita : Zadar 120:62 Saturday, 08.10.2016. 19:00 CET
Crvena zvezda mts : Mega Leks 96:76 Sunday, 09.10.2016. 17:00 CET
Union Olimpija : Mornar 81:72 Sunday, 09.10.2016. 19:00 CET
MZT Skopje Aerodrom : Cibona 85:89 Sunday, 09.10.2016. 21:00 CET
Budućnost VOLI : Krka 91:62 Sunday, 09.10.2016. 21:00 CET
Karpoš Sokoli : Partizan NIS 77:84 Monday, 10.10.2016. 18:00 CET
FMP : Igokea 76:81 Monday, 10.10.2016. 21:00 CET
5. kolo
Rezultat Datum
Mornar : FMP 82:66 Friday, 14.10.2016. 20:00 CET
Cibona : Karpoš Sokoli 102:79 Saturday, 15.10.2016. 17:00 CET
Mega Leks : Cedevita 82:85 Saturday, 15.10.2016. 19:00 CET
Igokea : Budućnost VOLI 92:93 Saturday, 15.10.2016. 21:00 CET
Partizan NIS : Union Olimpija 86:85 Sunday, 16.10.2016. 17:00 CET
Zadar : MZT Skopje Aerodrom 71:65 Sunday, 16.10.2016. 19:00 CET
Krka : Crvena zvezda mts 56:67 Monday, 17.10.2016. 18:00 CET
6. kolo
Rezultat Datum
Union Olimpija : Cibona 72:89 Saturday, 22.10.2016. 17:00 CET
Zadar : Mega Leks 90:86 Saturday, 22.10.2016. 19:00 CET
Budućnost VOLI : Mornar 85:68 Saturday, 22.10.2016. 21:00 CET
FMP : Partizan NIS 56:65 Sunday, 23.10.2016. 12:00 CET
MZT Skopje Aerodrom : Karpoš Sokoli 74:71 Sunday, 23.10.2016. 17:00 CET
Cedevita : Krka 82:83 Sunday, 23.10.2016. 19:00 CET
Crvena zvezda mts : Igokea 68:66 Sunday, 23.10.2016. 21:00 CET
7. kolo
Rezultat Datum
Krka : Zadar 80:79 Friday, 28.10.2016. 20:00 CET
Cibona : FMP 87:68 Saturday, 29.10.2016. 19:00 CET
Partizan NIS : Budućnost VOLI 61:64 Saturday, 29.10.2016. 21:00 CET
Igokea : Cedevita 69:84 Sunday, 30.10.2016. 17:00 CET
Mega Leks : MZT Skopje Aerodrom 87:72 Sunday, 30.10.2016. 19:00 CET
Mornar : Crvena zvezda mts 59:71 Monday, 31.10.2016. 18:00 CET
Karpoš Sokoli : Union Olimpija 83:87 Monday, 31.10.2016. 21:00 CET
8. kolo
Rezultat Datum
Zadar : Igokea 83:90 Thursday, 03.11.2016. 17:00 CET
Budućnost VOLI : Cibona 95:79 Saturday, 05.11.2016. 19:00 CET
Mega Leks : Krka 95:96 Saturday, 05.11.2016. 21:00 CET
MZT Skopje Aerodrom : Union Olimpija 97:96 Sunday, 06.11.2016. 17:00 CET
Cedevita : Mornar 99:73 Sunday, 06.11.2016. 19:00 CET
FMP : Karpoš Sokoli 67:62 Monday, 07.11.2016. 18:00 CET
Crvena zvezda mts : Partizan NIS 83:72 Monday, 07.11.2016. 21:00 CET
9. kolo
Rezultat Datum
Igokea : Mega Leks 64:67 Friday, 11.11.2016. 20:00 CET
Karpoš Sokoli : Budućnost VOLI 77:71 Saturday, 12.11.2016. 17:00 CET
Partizan NIS : Cedevita 87:97 Saturday, 12.11.2016. 21:00 CET
Krka : MZT Skopje Aerodrom 97:87 Sunday, 13.11.2016. 12:00 CET
Union Olimpija : FMP 89:85 Sunday, 13.11.2016. 19:00 CET
Mornar : Zadar 104:110 Sunday, 13.11.2016. 21:00 CET
Cibona : Crvena zvezda mts 70:91 Sunday, 13.11.2016. 21:00 CET
10. kolo
Rezultat Datum
MZT Skopje Aerodrom : FMP 89:68 Friday, 18.11.2016. 18:00 CET
Mega Leks : Mornar 93:87 Saturday, 19.11.2016. 17:00 CET
Zadar : Partizan NIS 69:76 Saturday, 19.11.2016. 19:00 CET
Krka : Igokea 72:88 Saturday, 19.11.2016. 21:00 CET
Budućnost VOLI : Union Olimpija 84:74 Sunday, 20.11.2016. 17:00 CET
Cedevita : Cibona 100:80 Sunday, 20.11.2016. 21:00 CET
Crvena zvezda mts : Karpoš Sokoli 91:70 Monday, 21.11.2016. 18:00 CET
11. kolo
Rezultat Datum
Mornar : Krka 86:73 Saturday, 26.11.2016. 17:00 CET
Partizan NIS : Mega Leks 86:79 Saturday, 26.11.2016. 19:00 CET
Karpoš Sokoli : Cedevita 89:81 Saturday, 26.11.2016. 21:00 CET
Igokea : MZT Skopje Aerodrom 79:72 Sunday, 27.11.2016. 17:00 CET
FMP : Budućnost VOLI 69:77 Sunday, 27.11.2016. 19:00 CET
Cibona : Zadar 82:73 Sunday, 27.11.2016. 21:00 CET
Union Olimpija : Crvena zvezda mts 67:85 Monday, 28.11.2016. 17:00 CET
12. kolo
Rezultat Datum
Zadar : Karpoš Sokoli 93:74 Friday, 02.12.2016. 18:00 CET
Igokea : Mornar 74:69 Saturday, 03.12.2016. 17:00 CET
Krka : Partizan NIS 70:82 Saturday, 03.12.2016. 19:00 CET
Cedevita : Union Olimpija 102:87 Saturday, 03.12.2016. 21:00 CET
MZT Skopje Aerodrom : Budućnost VOLI 96:90 Sunday, 04.12.2016. 17:00 CET
Mega Leks : Cibona 71:82 Sunday, 04.12.2016. 19:00 CET
Crvena zvezda mts : FMP 93:62 Monday, 05.12.2016. 17:00 CET
13. kolo
Rezultat Datum
Mornar : MZT Skopje Aerodrom 65:64 Saturday, 10.12.2016. 17:00 CET
Karpoš Sokoli : Mega Leks 75:72 Saturday, 10.12.2016. 19:00 CET
Partizan NIS : Igokea 87:64 Saturday, 10.12.2016. 21:00 CET
Cibona : Krka 88:65 Sunday, 11.12.2016. 12:00 CET
FMP : Cedevita 89:96 Sunday, 11.12.2016. 17:00 CET
Budućnost VOLI : Crvena zvezda mts 54:77 Sunday, 11.12.2016. 19:00 CET
Union Olimpija : Zadar 78:76 Sunday, 11.12.2016. 21:00 CET
14. kolo
Rezultat Datum
FMP : Zadar 94:77 Friday, 16.12.2016. 18:00 CET
MZT Skopje Aerodrom : Crvena zvezda mts 73:93 Saturday, 17.12.2016. 17:00 CET
Karpoš Sokoli : Krka 83:56 Sunday, 18.12.2016. 12:00 CET
Partizan NIS : Mornar 90:85 Sunday, 18.12.2016. 12:30 CET
Union Olimpija : Mega Leks 82:69 Sunday, 18.12.2016. 17:00 CET
Budućnost VOLI : Cedevita 84:86 Sunday, 18.12.2016. 19:00 CET
Cibona : Igokea 84:61 Sunday, 18.12.2016. 21:00 CET
15. kolo
Rezultat Datum
Igokea : Karpoš Sokoli 79:71 Saturday, 24.12.2016. 17:00 CET
Partizan NIS : MZT Skopje Aerodrom 91:76 Saturday, 24.12.2016. 19:00 CET
Mega Leks : FMP 76:72 Sunday, 25.12.2016. 17:00 CET
Cedevita : Crvena zvezda mts 91:95 Sunday, 25.12.2016. 19:00 CET
Zadar : Budućnost VOLI 78:76 Monday, 26.12.2016. 18:00 CET
Krka : Union Olimpija 63:68 Tuesday, 27.12.2016. 18:00 CET
Mornar : Cibona 92:57 Tuesday, 27.12.2016. 20:00 CET
16. kolo
Rezultat Datum
Budućnost VOLI : Mega Leks 88:80 Friday, 30.12.2016. 17:00 CET
Cibona : Partizan NIS 77:82 Friday, 30.12.2016. 19:00 CET
Karpoš Sokoli : Mornar 75:63 Friday, 30.12.2016. 21:00 CET
MZT Skopje Aerodrom : Cedevita 79:100 Monday, 02.01.2017. 17:00 CET
Crvena zvezda mts : Zadar 113:65 Monday, 02.01.2017. 19:00 CET
Union Olimpija : Igokea 80:81 Monday, 02.01.2017. 21:00 CET
FMP : Krka 78:60 Tuesday, 03.01.2017. 18:00 CET
17. kolo
Rezultat Datum
Zadar : Cedevita 80:94 Saturday, 07.01.2017. 17:00 CET
Partizan NIS : Karpoš Sokoli 76:72 Saturday, 07.01.2017. 21:00 CET
Cibona : MZT Skopje Aerodrom 87:79 Sunday, 08.01.2017. 17:00 CET
Krka : Budućnost VOLI 67:75 Sunday, 08.01.2017. 19:00 CET
Mornar : Union Olimpija 93:70 Sunday, 08.01.2017. 21:00 CET
Mega Leks : Crvena zvezda mts 69:81 Monday, 09.01.2017. 18:00 CET
Igokea : FMP 74:84 Tuesday, 10.01.2017. 17:00 CET
18. kolo
Rezultat Datum
MZT Skopje Aerodrom : Zadar 92:65 Friday, 13.01.2017. 20:00 CET
Budućnost VOLI : Igokea 75:60 Saturday, 14.01.2017. 17:00 CET
Karpoš Sokoli : Cibona 76:70 Saturday, 14.01.2017. 21:00 CET
Cedevita : Mega Leks 89:85 Sunday, 15.01.2017. 12:00 CET
Crvena zvezda mts : Krka 79:62 Sunday, 15.01.2017. 17:00 CET
Union Olimpija : Partizan NIS 74:68 Sunday, 15.01.2017. 19:00 CET
FMP : Mornar 92:85 Sunday, 15.01.2017. 21:00 CET
19. kolo
Rezultat Datum
Karpoš Sokoli : MZT Skopje Aerodrom 77:74 Friday, 20.01.2017. 20:00 CET
Igokea : Crvena zvezda mts 68:77 Saturday, 21.01.2017. 17:00 CET
Partizan NIS : FMP 97:70 Saturday, 21.01.2017. 19:00 CET
Cibona : Union Olimpija 68:79 Saturday, 21.01.2017. 21:00 CET
Mornar : Budućnost VOLI 78:71 Sunday, 22.01.2017. 17:00 CET
Mega Leks : Zadar 92:75 Sunday, 22.01.2017. 19:00 CET
Krka : Cedevita 90:86 Sunday, 22.01.2017. 21:00 CET
20. kolo
Rezultat Datum
MZT Skopje Aerodrom : Mega Leks 75:74 Saturday, 28.01.2017. 17:00 CET
Budućnost VOLI : Partizan NIS 74:68 Saturday, 28.01.2017. 19:00 CET
Cedevita : Igokea 89:78 Saturday, 28.01.2017. 21:00 CET
Zadar : Krka 77:83 Sunday, 29.01.2017. 17:00 CET
FMP : Cibona 84:75 Sunday, 29.01.2017. 19:00 CET
Union Olimpija : Karpoš Sokoli 92:97 Sunday, 29.01.2017. 21:00 CET
Crvena zvezda mts : Mornar 82:71 Monday, 30.01.2017. 18:00 CET
21. kolo
Rezultat Datum
Krka : Mega Leks 73:82 Saturday, 04.02.2017. 17:00 CET
Mornar : Cedevita 74:79 Saturday, 04.02.2017. 19:00 CET
Karpoš Sokoli : FMP 88:81 Saturday, 04.02.2017. 21:00 CET
Igokea : Zadar 78:77 Sunday, 05.02.2017. 12:00 CET
Partizan NIS : Crvena zvezda mts 86:81 Sunday, 05.02.2017. 18:00 CET
Union Olimpija : MZT Skopje Aerodrom 72:91 Sunday, 05.02.2017. 21:00 CET
Cibona : Budućnost VOLI 87:94 Monday, 06.02.2017. 18:00 CET
22. kolo
Rezultat Datum
Zadar : Mornar 80:62 Friday, 10.02.2017. 20:00 CET
Budućnost VOLI : Karpoš Sokoli 95:61 Saturday, 11.02.2017. 19:00 CET
FMP : Union Olimpija 89:79 Saturday, 11.02.2017. 21:00 CET
MZT Skopje Aerodrom : Krka 89:65 Sunday, 12.02.2017. 12:00 CET
Crvena zvezda mts : Cibona 69:56 Sunday, 12.02.2017. 17:00 CET
Cedevita : Partizan NIS 79:67 Sunday, 12.02.2017. 19:00 CET
Mega Leks : Igokea 101:84 Sunday, 12.02.2017. 21:00 CET
23. kolo
Rezultat Datum
Karpoš Sokoli : Crvena zvezda mts 61:98 Tuesday, 14.02.2017. 18:00 CET
Cibona : Cedevita 85:89 Monday, 20.02.2017. 18:00 CET
FMP : MZT Skopje Aerodrom 101:82 Tuesday, 21.02.2017. 20:00 CET
Mornar : Mega Leks 81:89 Wednesday, 22.02.2017. 17:00 CET
Union Olimpija : Budućnost VOLI 81:79 Wednesday, 22.02.2017. 19:00 CET
Igokea : Krka 85:72 Wednesday, 22.02.2017. 21:00 CET
Partizan NIS : Zadar 87:86 Friday, 24.02.2017. 18:00 CET
24. kolo
Rezultat Datum
Cedevita : Karpoš Sokoli 81:77 Friday, 24.02.2017. 20:00 CET
Krka : Mornar 63:72 Saturday, 25.02.2017. 19:00 CET
Budućnost VOLI : FMP 93:84 Saturday, 25.02.2017. 21:00 CET
Crvena zvezda mts : Union Olimpija 88:67 Monday, 27.02.2017. 18:00 CET
MZT Skopje Aerodrom : Igokea 67:71 Monday, 27.02.2017. 21:00 CET
Mega Leks : Partizan NIS 80:87 Monday, 27.02.2017. 21:00 CET
Zadar : Cibona 85:84 Wednesday, 01.03.2017. 18:00 CET
25. kolo
Rezultat Datum
Mornar : Igokea 83:76 Saturday, 04.03.2017. 17:00 CET
Cibona : Mega Leks 88:100 Saturday, 04.03.2017. 21:00 CET
Partizan NIS : Krka 94:80 Sunday, 05.03.2017. 17:00 CET
Union Olimpija : Cedevita 92:94 Sunday, 05.03.2017. 19:00 CET
FMP : Crvena zvezda mts 76:84 Sunday, 05.03.2017. 21:00 CET
Budućnost VOLI : MZT Skopje Aerodrom 92:61 Monday, 06.03.2017. 18:00 CET
Karpoš Sokoli : Zadar 85:79 Monday, 06.03.2017. 21:00 CET
26. kolo
Rezultat Datum
Mega Leks : Karpoš Sokoli 82:69 Friday, 10.03.2017. 20:00 CET
Igokea : Partizan NIS 70:64 Saturday, 11.03.2017. 17:00 CET
Cedevita : FMP 104:92 Saturday, 11.03.2017. 19:00 CET
Krka : Cibona 95:91 Sunday, 12.03.2017. 19:00 CET
Zadar : Union Olimpija 81:78 Sunday, 12.03.2017. 19:00 CET
MZT Skopje Aerodrom : Mornar 63:69 Monday, 13.03.2017. 18:00 CET
Crvena zvezda mts : Budućnost VOLI 82:66 Monday, 13.03.2017. 21:00 CET
Semifinal Round 1
Rezultat Datum
Cedevita : Partizan NIS 83:76 17. 03. - 20. 03. 2017
Crvena zvezda mts : Budućnost VOLI 82:67 18. 03. - 21. 03. 2017
Semifinal Round 2
Rezultat Datum
Partizan NIS : Cedevita 74:73 24. 03. - 27. 03. 2017
Budućnost VOLI : Crvena zvezda mts 63:57 27. 03. - 30. 03. 2017
Final Round 1
Rezultat Datum
Cedevita : Partizan NIS 87:78 Sunday, 02.04.2017.
Crvena zvezda mts : Budućnost VOLI 82:59 Tuesday, 04.04.2017.
Final Round 2
Rezultat Datum
Crvena zvezda mts : Cedevita 81:66 Monday, 10.04.2017.
Final Round 3
Rezultat Datum
Crvena zvezda mts : Cedevita 84:73 Tuesday, 11.04.2017.
Final Round 4
Rezultat Datum
Cedevita : Crvena zvezda mts 61:77 Thursday, 13.04.2017.
Final Round 5
Rezultat Datum
Cedevita : Crvena zvezda mts Tuesday, 30.05.2017.
27. kolo
Rezultat Datum
Semifinals, Match 1 Saturday, 18. March 2017
Semifinals, Match 1 Saturday, 18. March 2017
28. kolo
Rezultat Datum
Semifinals, Match 2 Saturday, 25. March 2017
Semifinals, Match 2 Saturday, 25. March 2017
29. kolo
Rezultat Datum
Semifinals, Match 3 (If needed) Saturday, 01. April 2017
Semifinals, Match 3 (If needed) Saturday, 01. April 2017
30. kolo
Rezultat Datum
Finals Match 1 Sunday, 09. April 2017
31. kolo
Rezultat Datum
Finals Match 2 Monday, 10. April 2017
32. kolo
Rezultat Datum
Finals Match 3 Wednesday, 12. April 2017
33. kolo
Rezultat Datum
Finals Match 4 (If needed) Thursday, 13. April 2017
34. kolo
Rezultat Datum
Finals Match 5 (If needed) Saturday, 15. April 2017