Derbi Splita i Cibone pripao je u cijelosti Cibosima koji su slavili sa 65:73 (14:22, 17:17, 13:13, 21:21). Vukovi su kontrolirali utakmicu tijekom svih 40 minuta, igrali su točno koliko je bilo potrebno za mirnu pobjedu.

Od 3. minute Cibona je bila u prednosti, a najveća je bila u polovicom druge četvrtine, 20:36. Split se u 39. minuti približio na samo -5 (60:65) nakon isključenja Prkačina, ali je Cibona ipak mirno privela utakmicu kraju.

Cibonu je predvodio Anderson koji je samo u prvom poluvremenu ubacio 14 poena (ukupno 18 uz čak 7 skokova), a kada je “odmarao” nastavili su Kus (14) i Homan (14) koji je sa sirenom ubacio i tricu za konačnih 73:65. Domaćine je predvodio Johnson sa 25 koševa.