marin-rozic-cibonaCibona je došla i do 17. pobjede u NLB ligi svladavši na svom parketu Krku sa viskoih 98:74 (25:19, 22:21, 22:15, 29:19). Vukovi su utakmicu otvorili serijom 10:0 nakon čega su gosti prešli na zonu. srećom, Cibose je šut večeras služio bolje nego je uobičajeno i bilo je jasno da gosti neće moći ostvariti povoljan rezultat.
Odlično je odigrao Marin Rozić sa 22 poena, a svoje prve minute u Ciboni ove sezone odigrao je i Brent Wright:”On je igrač koji ima svoju kvalitetu, kad je bio u igri postavili smo dvije akcije za njega. Bilo je logično malo zabune u igri, ali Wright je vrlo kvalitetan u realizciji svojih pozicija. Čini mi se samo da bi mogao biti u boljoj fizičkoj kondiciji. Što se tiče Krke, ušli smo u utakmicu motivirano, ali smo imali previše propusta u obrani i neke ničije lopte odlazile su u ruke igrača Krke. No, bili smo i izrazito šuterski raspoloženi, što nam inače nije karakteristika, i u nastavku smo stvari postavili na svoje mjesto i brzo se odlijepili te stigli do važne pobjede u nastojanju da se plasiramo na Final Four.”