Nakon pobjede u gostima kod LeMansa u četvrtak, danas je u Draženovom domu stradala Crvena zvezda 86:63 (19:14, 23:16, 28:10, 16:23). 2500 navijača moglo je vidjeti odličnu Cibonu u jednoj od svojih ponajboljih utakmca ove sezone.

Utakmica je počela rezervirano, sve do ulaska Nikše Prkačina:gosti nisu nalazili rješenja za Kapetana pod košem, dok je Nikša bio pokretač cijele momčadi i, kao i uvijek, veliki motivator.

Nakon prvih 10 minuta bilo je 19:14, na poluvremenu 42:30, da bi nakon toga treću dionicu dobili 28:10 kada su imali i ogromnih +30 (68:38).

Perasović je naravno bio zadovoljan utakmicom:Iznenađen sam, ali jako zadovoljan utakmicom. Nisam očekivao da ćemo odigrati ovako dobro, možda je pomoglo i što smo otišli nakon Le Mansa u karantenu. Bili smo svježiji. Puno je veća razlika kada igramo nakon europske utakmice kod kuće ili vani, ovo kada igramo doma ipak je lakše, a pobjedom sam naravno zadovoljan

S druge strane, Svetislav Pešić nije bio pričljiv:Kako smo igrali dobro smo i prošli. Nažalost, ima takvih utakmica, no svako zlo za neko dobro. Naime, nakon 5 pobjeda bez poraza moji su igrači već malo previsoko poletjeli, a Cibona je uz to jos igrala i odličnu obranu svih 40 minuta.

Marshal je ubacio 22 uz 6 skokova, Rozić i Vukušić su ubacili po 13, Prkačin 7 uz 4 skoka i 5 dodavanja.
Goste su predvodili Owens i Milošević sa po 12 poena.