Union Olimpija pobijedila je Cibonu u Zagrebu 59:85 u 24. kolu NLB lige.

Od prve minute krenulo je loše po Cibose: na poluvremenu je bilo -7 (38:45), nakon treće četvrtine -12 (49:61), a posljednjih deset minuta gosti su dobili sa 14 razlike za konačnih +26.

Gosti su bili bolji u svim segmentima: za tricu su Vukovi gađali 5/20 (gosti 11/24), izgubili su 3 lopte više (9:12), imali 4 skoka manje (27:31) i imali čak 8 dodavanja više (18:10).

Pristojnu partiju odigrali su samo Gordon s 18 koševa, 8 skokova i 4 asistencije, te 20-godišnji Leon Radošević s 12 koševa i 5 skokova. Perasović je nakon utakmice kratko izjavio:”Ušli smo u utakmicu malo prepotentno, pogotovo nakon tih 9-0. U prvom dijelu smo slabo branili, u drugom loše napadali. Kad smo htjeli, više nismo mogli.

Ciboni je ovo bio peti poraz ove sezone u regionalnoj ligi.