Cibona je došla i do 18 pobjede u NLB ligi svladavši Bosnu u Sarajevu sa 83:86 (23:20, 18:25, 17:18, 25:23). Ovom pobjedom Ciboni u preostala dva kola (Partizan u Zagrebu i Helios u gostima) treba još jedna pobjeda da bi i matematički osigurali Final Four NLB lige. Utakmica je većim dijelom bila izjednačena: u otvaranju je Bosna imala 17:10, u nastavku Cibona 41:47 i 73:79, ali je završnica bila neizvjesna nakon serije domaćina 6:2 za 79:81 minutu prije kraja. Tada Callloway i Anderson ubacuju 6 od 7 slobodnih bacanja za slavlje Cibosa.

Kus je u prvom poluvremenu ubacio 21 poen (trice 5/5), Anderson je u nastavku dodao 15 poena, dok je s druge strane Ivanović bio nerješiva zagonetka za Vukove (31 poen). Cibona je čak 12 puta uhvatila loptu u napadu, ali kako je Bosni ulazilo skoro sve do samog kraja pobjednik se nije znao:”Nismo ušli u utakmicu onako kako smo se dogovorili, dozvolili smo im da se razigraju, ali smo u završnici ipak bili smireniji i kvalitetniji. Bosna je stvarno pogodila neke nemoguće šuteve, i zato su bili u igri do samog kraja.” nakon utakmice rekao je Marin Rozić.

Kus je ubaio 23, Anderson 20 i Calloway 18, dok je Bosnu predvodio Ivanović sa čak 31 poenom.