U 17.kolu A1 lige Cibona je svladala momčad Škrljeva rezultatom 98:71 (22:16, 28:17, 14:26, 34:12).

Vukovi su nešto slabije otvorili utakmicu. Nekoliko pogreški na startu utakmice rezultiralo je vodstvom gostiju od 5:0. Ubrzo su se Cibosi posložili, preuzeli igru u svoje ruke i već nakon prve četvrtina stekli vodstvo od +6 (22:16). U drugoj četvrtini Cibosi nastavljaju s čvrstom obranom iz kojih dolaze do šansi za postizanje lakih koševa pa su tako do odmora sačuvali soldinu prednost za nastavak utakmice.

Na početku treće četvrtine gosti su ozbiljno zaprijetili Vukovima. Čvrstom obranom i s nekoliko uzastopnih koševa u 5. minuti drugog dijela gosti izjednačuju rezultat (52:52).  U nastavku utakmice gledamo vrlo izjednačenu igru. Trener Mulaomerović na teren uvodi Reynoldsa i Rozića koji svojim iskustvom podižu nivo igre pa Cibosi uspijevaju vratiti vodstvo do kraja četvrtine (64:59) .  Čvrstom obranom i odličnim potezima Reynoldsa u napadu, Vukovi ponovno vraćaju igru u svoje ruke u zadnjoj četvrtini te stvaraju prednost koju učvršćuju do kraja i iskusno privode utakmicu kraju.

Trener gostiju Damir Rajković nakon utakmice: “Podbacili smo u prvom poluvremenu. Primili smo 50 poena i nismo odgovorili njihovoj agresiji. U trećoj četvrtini smo ih poremetili obranom, ali to nije bilo dovoljno. Žao mi je što je na kraju završilo s ovoliko razlike.”

Trener Cibone Damir Mulaomerović: “Zasmetala me opuštenost nekih igrača u trećoj četvrtini.  Ekipa Škrljeva ima neugodan roster, nezgodnu petorku koju je teško braniti. Mi smo dosta umorni tako da smo podijelili minutažu i zasluženo dobili ovu utakmicu. Već za dva dana nas čeka nova utakmica u Beogradu protiv Zvezde.”

CIBONA: Reynolds 6, Uljarević, Šakić 21, Marinelli 8, Marić 3, Žorić 9, Ćorić 5, Bošnjak 23, Rozić 3, Slavica 14, Joksimović 2, Gospić 4

ŠKRLJEVO: Cook, Štemberger 11, Jurčić, Boban 19, Hrnjkaš, Perković 6, Konjević 12, Radunić 6, Williams 15, Molnar, Dubelj 2