Košarkaši Cibone izgubili su 13.kolu A1 lige od  Splita 82:75 (24:27, 15:18, 24:14, 19:16).
Vukovi su bolje ušli u utakmicu i dominirali su igrom tijekom cijelog prvog poluvremena. Uz odličan šut i igru Andrije Ćorića i Željka Šakića na poluvrijeme odlaze s prednošću od +6 (39:45).

U drugom poluvremenu Split je preuzeo igru u svoje ruke. Cibosi ulaze u seriju promašenih šuteva i izgubljenih lopti, što domaćin koristi i preokreće rezultat. Do kraja utakmice Vukovi više nisu značajnije zaprijetili te domaćin dolazi do zaslužene pobjede što je izjavio i trener Vukova Damir Mulaomerović:

“Čestitam Splitu na zasluženoj pobjedi. Bili su bolji pogotovo u drugom poluvremenu. Imali su 27 asistencija dok smo mi imali samo 13 uz 19 izgubljenih lopti i dosta promašenih šuteva. Uz takvu igru se ne može pobijediti ovakav protivnik. Mi moramo dalje u ovom napornom ritmu. Nemamo puno vremena za tugovanje jer nas već u nedjelju očekuje nova utakmica regionalne lige.”

Najbolji u redovima Cibosa bio je Šakić sa čak 32 postignuta koša, dok je kod domaćina bio Širko s 21.

SPLIT: Subotić, Kedžo 16, Rančić 8, Vrgoč, Dijan, Najev 10, Jukić 8, Kanaet 7, Filipović 12, Marić, Širko 21

CIBONA: Uljarević, Šakić 32, Marinelli 6, Marić 1, Samac, Ćorić 9, Bošnjak, Rozić, Ljubičić, Sulejmanović 10, Joksimović 15, Gospić 2