marko_tomasCibona je upisala i treću pobjedu u NB ligi slavivši protv FMPa sa 75:59 (19:13, 19:10, 19:22, 18:14). Utakmicu je odlično otvorio Vukušić sa dvije trice za 12:7, Tomas je dodao i svoju za +10 u 6. minuti (17:7). Gosti smanjuju na 19:15 na početku druge četvrtine, ali Vukovi predvođeni tada Bogdanovićem i Andrićem za 24:15. FMP prelazi na zonu što cibosi kažnjavaju preko Zubčića i Rozića za +15 (30:15). Do kraja poluvremena prednost je bila 38:19, a na odmor se odlazi pri rezultatu 38:23. Treću dionicu Cibona nije odigrala dobro što FMPkoristi i dolazi na samo 52:45. Ipak dvicom Rozića i tricom Tomasa sa sirenom 10 minuta prije kraja susreta rezultat je 57:45. Došao je FMP i na “samo” -10, što Gordon i Zubčić sa 7 poena. Priliku je dobio i mladi Radošević kojeg je i Perasović spomenuo na press konferenciji:”Premda to rezultat neće sugerirati, mi smo se za ovu pobjedu i te kako namučili i dobili smo kredit s obzirom na obranu koju smo odigrali. Imali smo problema samo tijekom treće četvrtine, ali smo i iz njih uspjeli izaći te smo iskontrolirali utakmicu do kraja. Najviše sam ponosam na obranu. Kad Radošević uđe na koncu utakmice na parket i na njemu pogine u obrani, moram biti ponosan.”

Slijedeći susret je već u srijedu, kada u Zagreb u 1. kolu Eurolige gostuje Siena.