Cibona je bez većih problema svladala Helios 85:64 (30:16, 14:21, 22:11, 19:16). Sve je bilo kako je kapetan Prkačin najavio: čvrsto i ozbiljno od prve minute, kako bi gostima pokazali kakav će tijek imati susret. Gosti su poveli 1:0 ali već u 5. minuti Cibona ima 11:3, u 8. minuti rezultat je bio 22:9., na kraju prve četvrtine bilo je je 30:16. U drugih 10 minuta Cibona se malo opustila i dozvolila gostima da se malo približe (40:34 u 19. minuti), da bi se na odmmor otišlo pri rezultatu 44:37. U drugo poluvrijeme cibosi opet kreću agresivno koju dobijaju je sa 22:11 za 62:44 i Helios tada nije imao više što tražiti u Draženovom domu.

Nakon utakmice trener Perasović je kratko izjavio: “Na početku utakmice i u trećoj četvrtini odigrali smo kako smo htjeli, prema dogovoru. Ali, druga je bila veliki problem, tu igrači s klupe koje sam uveo nisu dobro reagirali. Pogotovo obrambeno, i na tome ubuduće moramo poraditi. To nas je koštalo spuštanja rezultata.”

Za pobjedu Cibone Kus je ubacio 20, Vukušićevih je dodao 13 poena uz 7 skokova, te Calloway sa 12 poena i 3 dodavanja.