Perasović je u prvom kolu nadmudrio sada već bivšeg trenera Maccabia

Ciboni je večeras nedostajalo samo malo sreće da dođe do još jedne pobjede nad velikim Maccabijem, domaćini su slavili sa 88:83. Cibona je ovim porazom zauzima drugo mjesto iza Olympiacosa koji ima pobjedu više.

Maccabi je bolje krenuo u utakmicu i nakon prvih 10 minuta je imao +10 (29:19). Cibona se do poluvremena vraća i na veliki odmor se odlazi pri rezultatu 45:42 za Maccabi. Cijelo drugo poluvreijeme se igralo koš na koš, a tricu za produžetak promašio je Calloway.

Cibonu je u TelAvivu predvodio kapetan Nikola Prkačin s 15 poena, 6 šest skokova i četiri asistencije za samo 17 minuta na parketu, te Vukušić koji je ubacio 18 pri čemu je uhvatio i osam lopti. S druge strane, večeras je Eliyahu odigrao utakmicu karijere: 24 koša, 17 skokova i 6 asistencija (index 42). Uz njega su još odlični bili Brown sa 19 te Fischer sa 18 koševa i 8 skokova.