Homan i Calloway su ubacili 27 koševa

Cibona je slavila u Novom Mesto protiv Krke sa 58:74 (14:16, 12:12, 15:22, 17:24). Cibosi su i bez Masrahalla imali dužu klupu i na tu prednost je računao trener Perasović, što je potvdio i trener krke Ivan Sunara:Dali smo svoj maksimum, ali nismo mogli izdržati do kraja.

Perasović je samo kratko komentirao utakmicu 10. kola:Prka je odmah vidio da ne može igrati jedan na jedan, pa nije ni pokušavao. Igrali smo strpljivo i disciplinirano, obranom smo lomili Krku koja ima manji fond igrača i taj ritam nije mogla tjelesno izdržati.

Budući da su domaćini dosta agresivno zatvarali reket, prve poene iz reketa Cibona je ubacila tek u 19. minuti, ali sa više šuteva za tricu nego za dva poena u prvom poluvremenu (17:12). Svo do 33. minute Cibona je imala malu prednost da bi tada serijom 12:0 kojom je susret odlučen.

Calloway je ubacio 17 koševa uz tri asistencije, Kus je ubacio 12 koševa (trice 2/2), tri asistencije i dvije ukradene lopte, Troha je dodao 11 te Homan 10.