Iako je Zadar bolje otvorio susret, raspoloženi Ayuso i Hoskin bili su nerješiva zgonetka za domaću obranu što je rezultiralo sa +5 za Cibose (23:28). I u drugi dio Cibona ulazi raspoloženije i nakon par grešaka domaće momčadi prednost je bila, tada već pristojnih 38:45. U 27. minuti Cibona ima 51:58 ali u posljednje 3 minute Zadar dolazi na samo -2 (60:62).

U posljednjoj četvrtini prvo Zadar dostiže Cibonu a nakon toga se igra koš na koš uz dosta grešaka obje momčadi, da bi u 35. minuti Zadar imao 73:70. Aco \”iznuđuje\” tehničku i, iako Hoskin dobro koristi priliku (3 od 4 bacanja, koš iz igre) aktivira ispunjene Jazine: prvo Macura u 37. minuti ubacuje za 76:75), Brewer ubacuje za 2, krade loptu i pogađa tri slobodna bacanja i odvodi Zadar do 81:75 kada za cibonu više nije bilo povratka.

Joke je nakon utakmice bio kratak:\”Prije svega čestitam Zadru na pobjedi, imali smo nekoliko šansi koje nismo smjeli pustiti, ali i koje jednostavno nismo znali iskoristiti… Nažalost, previše izgubljenih lopti i defanzivni skok prevagnuo je u korist Zadra.\”

Hoskin je ubacio 22, Warren 20, Ayuso 16 dok je domaćine predvodio Gečevski s 20 poena.