U 10.kolu Jedinstvene kadetske lige Cibona je u Draženovom domu ugostila gradskog rivala Cedevitu.

Mladi Cibosa slavili su u gradskom derbiju rezultatom 87:72 ( 28:19, 19:17, 18:18, 22:18). Najefikasniji bili su Roko Prkačin sa 22 poena, Sandro Rašić sa 19 i Roko Škarica sa 17, dok je Cedevitu predvodio Haris Mehdić sa 18 poena.

Trener Cibone Ante Samac:

Čestitao bih svojim dečkima. Jako sam ponosan na njih. Od prve do zadnje minute smo se držali dogovora i onoga što smo pripremali za ovu utakmicu. Kontrolirali smo utakmicu od početka i zasluženo na kraju pobijedili.

Trener Cedevite Anđelko Matov:

Čestitam ekipi Cibone na zasluženoj pobjedi. Ključna je bila prva četvrtina u koju smo dosta loše ušli. Kasnije smo se pokušali vratiti, ali nismo uspjeli. Puštali su nam dosta otvorenog šuta, ali danas nismo imali preciznost pogotovo ne za tri poena. Oni su iskoristili i kažnjavali sve naše pogreške te zasluženo odnijeli pobjedu.