Košarkaši Cibone stigli su do pobjede u A1 ligi, u gostima kod Zaboka 84:78 (12:25, 24:17, 13:28, 29:14).

Cibosi su vrlo čvrsto ušli u utakmicu i dominirali su od prve minute susreta. Igrali su vrlo mirno, pogađali svoje prilike pa su već na kraju prve četvrtine imali razliku od 13 poena (12:25). U drugoj četvrtini domaćin se probudio i ozbiljno zaprijetio gostima kada se približio na samo pola koša razlike (34:35).  Zabili su Zabočani 17 poena u drugom dijelu, no ipak nije bilo dovoljno da okrenu rezultat u svoju korist pa se otišlo na poluvrijeme s rezultatom 36:42 za Vukove, uz odličnu igru Šakića (1o) i Marinellija (9).
U trećoj četvrtini Cibosi su pokazali svoju vrijednost uz odličnu obranu napravili su prednost od 21 poen (49:70) i tako riješili pitanje pobjednika ovog susreta. Domaća momčad više nije imala prilike značajnije se približiti Vukovima koji su u zadnjoj četvrtini rutinski priveli utakmicu kraju.
Najbolji u redovima Cibone bio je Šakić sa 17 poena, dok se kod Zaboka istaknuo Puljko s 24.

Trener Damir Mulaomerović bio je zadovoljan utakmicom:

“Gledatelji su mogli uživati u dobroj utakmici. U drugom smo poluvremenu napravili razliku s petorkom koja je startala utakmicu i na kraju zasluženo pobijedili neugodnu ekipu Zaboka. Ekipa koja pred ovakvom publikom igra puno bolje nego što igra vani. Možemo biti zadovoljni da smo pobijedili nakon prošlog poraza.”

ZABOK: Zrnić 7, Tomsick 3, Kapusta 5, Lež 3, Vodopija, Babić 4, Črnjević 12, Polutak 14, Palac 1,Vrlika 5, Jambrović, Puljko 24

CIBONA: Reynolds 7, Uljarević, Šakić 17, Marinelli 9, Žorić 15, Ćorić, Bošnjak 8, Rozić, Sulejmanović, Slavica 13, Joksimović 10, Gospić 5