U 11. kolu ABA lige Cibona je u beogradskoj Štark Areni izgubila od Partizana rezultatom 102-66.

Ivan Velić, trener Cibone:

Čestitao bi ekipi Partizana na zasluženoj pobjedi. Mi smo prvo poluvrijeme još i mogli parirati dok smo imali svježine i energije. Drugo smo se poluvrijeme ugasili iz koliko toliko objektivnih razloga jer smo jučer imali utakmicu u 17 sati, pa put u Beograd, što je velika potrošnja za naš roster. Ne kažem da bi bilo drugačije da smo imali svježinu. Drago mi je da smo igrali do kraja i da Partizan nije smanjivao gas cijelo vrijeme. Bolje je izgubiti i s većom razlikom, ali da te protivnik respektira i igra ‘u fulu’, nego da se odnosi podcjenjivački.

Andrea Trinchieri, trener Partizana:

Imali smo loš početak. Onda smo 34 minute igrali s dobrom energijom. Nije nitko bio sebičan, igrali smo s više energije od Cibone. Oni su sinoć imali utakmicu i mi smo od toga napravili utakmicu iskreno rečeno. Posao smo napravili i idemo dalje.

PARTIZAN NIS – CIBONA 102-66 (26-22, 23-16, 30-15, 23-13)