Košarkaši Cibone izgubili su  u 8.kolu regionalne ABA lige u gostima kod Budućnosti 95:79 (23:16, 28:25, 21:27, 23:11).
Vukovi su lošije otvorili utakmicu, s mnogo izgubljenih lopti i slabom obranom gosti su na poluvrijeme otišli sa 10 koševa razlike.
U drugom poluvremenu, sredinom 3/4 četvrtine Vukovi su se probudili te smanjili zaostatak na -4 koša. Odličnu igru nastavili su i početkom 4/4 kada su pogotkom Ante Gospića stigli do prednosti od +2 koša- Domaćini tada ponovno preuzimaju dominaciju, dok je šut Cibosa potpuno pao, što je rezultiralo pobjedom Budućnosti.
U redovima Cibone najbolji je bio Ante Žižić sa 28 poena, dok je kod domaćina najviše koševa zabio James, 29.
” Igrali smo teško utakmicu sve do 3 minute prije kraja. Dosta je toga moja krivica jer još dobro ne poznajem momčad. Moram i želim biti bolji u sljedećim utakmicama. Moramo svi zajedno bit bolji u samoj završnici utakmice “, izjavio je nakon utakmice novo pojačanje Cibosa Scottie Reynolds.
Trener Damir Mulaomerović nije bio zadovoljan samom završnicom utakmice  “Čestitke Budućnosti na zasluženoj pobjedi. Imaju sjajan tim. Mislim da su gledatelji mogli uživati u dobroj utakmici kako god ona završila. Imali smo problem što nam je Scottie tek došao pa nismo mogli uigrati sve setove. Na kraju nam je izlazak Žižića presudio. Nismo imali igrača koji bi ga zamijenio. Jedino što bih zamjerio svojim igračima je to što smo igrom stali u zadnje 3,5 minute, bez energije, što je nedopustivo.  Na kraju je do izražaja došla individualna kvaliteta Budućnosti i zasluženo su tu gdje jesu.”
CIBONA: Reynolds 12, Šakić 12, Marinelli, Marić 3, Ćorić, Johnson, Rozić 12, Sulejmanović , Slavica 5, Joksimović 5, Žižić 28, Gospić 2.
BUDUĆNOST: Reynolds 12, Williams 18, Sehović 11, James 29, Subotić 6, Gordić 1, Bacović, Savović 3, Nikolić 9, Popović 6, Vranješ .