leon_radosevic_heliosCibona je nakon velike borbe tek nakon produžetaka slavila u Vršcu protiv Hemofarma sa 94:96 (26:22, 27:26, 15:14, 14:20, 12:14). Tijekom regularnog dijela domaćin je bio bliže pobjedi i u posljednjoj minuti je imao priliku za +3 nakon zakucavanja Marjanovića. Srećom, promašuje dodatno Gordon ubacuje oba nakon prekršaja i odlazi se u produžetke. Cibona je dodatnih pet minuta otvorila sa osam koševa Tomasa (dvije trice) i činilo se da je susret odlučen, Ipak, Hemofarm se vraća i u posljednjoj minuti rezultat je 92:92. Tada opet Marko Tomas ubacuje, ovaj put slobodna bacanja, domaćini griješe i Gordon potvrđuje pobjedu Vukova.

Nakon utakmice, Perasović je bio zadovoljan reakcijom momčadi u ključnim trenucima:”Treba priznati da smo utakmicu dobili dosta sretno, jer je Hemofarm igrao vrlo dobro i imali su kontrolu većim dijelom susreta. Tek kada smo se počeli braniti od pick-a Marjanovića i Pavkovića došli su naši momentidobre igre, a zonom smo još dodatno umrtvili igru Hemofarma. Kada je postalo gusto, imali smo više koncentracije. Moram napomenuti da je Hemofarm ostao iznenađen Radoševićem, koji je ispao naš ključni igrač. Ovaj mladić ubacio je 12 koševa uz četiri skoka, svaka mu čast.”