Velimir PerasovićCibona je upisala svoj prvi domaći poraz u Euroligi, Unicaja je slavila sa 76:77. Unatoč porazu Cibona je pokazala da s može nositi sa najagresivnijim i ponajboljim momčadima Europe. Cibona je rezultatski kontrolirala veći dio susreta, imala je i priliku za pobjedu, ali Prka i Andrić nisu ubacili. Cibona je večeras “pukla” zbog agresije gostiju koji su se većim dijelom susreta osjećali kao da igraju u Malagi. U 27. minuti Cibona je imala 10 prekšraja više (21:11), a drugo poluvrijeme je krenulo serijom 10:2 u prekršajima za Cibonu. Kada su gosti napravili seriju 13:0 nakon trice Šundova za 62:55 i došli na 62:69 i kriterij se ujednačio.

Anderson je ubacio 19, Kus 13, Calloway 11 dok je goste predvodio Haislip sa 14 poena.