Košarkaši Cibone slavili su rezultatom 77:84 (19:18, 22:33, 17:17, 19:16) pred ispunjenom dvoranom Gospino polje na gostovanju kod Dubrovnika u sklopu 8. kola Favbet Premijer lige.

Cibona je nešto bolje ušla u susret, imali su Vukovi na samom početku sedam koševa prednosti, da bi se Dubrovnik na kraju prve dionice vratio u utakmicu. Zagrepčani su na veću prednost otišli u drugoj četvrtini pa je rezultat na poluvremenu bio +10 (41-51).

Dubrovčani su se trudili kroz treću četvrtinu smanjiti zaostatak, ali Cibona je bila raspoloženija što je rezultiralo s velikih +15 (41-56). Tek u zadnjoj četvrtini na krilima navijača Dubrovnik hvata priključak i dolazi na samo četiri poena zaostatka (71-75), ali iskustvo gostiju tada je presudilo, pa je semafor na kraju pokazao konačnih 77-84.

Najbolji u redovima domaćina bio je Petar Dubelj s 37 poena. Filip Vujičić postigao je 11, a Javon Levi 10 uz 5 asistencija i tri ukradene lopte. Kod gostiju je najefikasniji strijelac bio Ivan Majcunić s 18 poena, a zatim Krešimir Radovčić te Ivan Perasović s 16, dok je igrač utakmice ponovo Domagoj Vuković s double-double učinkom uz 15 poena i 11 skokova.