Nakon pobjede nad Krkom košarkaši Cibone pobijedili su i Igokeu na poluzavršnici juniorske ABA lige rezultatom 90-68.

Cibose je do pobjede predvodio odlični Sandro Rašić koji je postigao 29 poena uz šut 9/14, od čega je trice šutirao 8/13, uhvatio je 4 skoka, podijelio 2 asistencije i imao 3 osvojene lopte. Hrvoje Majcunić je postigao 20 poena, kojima je dodao 7 skokova i 4 asistencije.

Ivan Juran, trener Cibone:

Ostvarili smo još jednu pobjedu, sa furioznom trećom četvrtinom. Ostaje žal što smo ostali bez prvog playa Gnjidića kojem se dogodila distorzija zgloba tako da više neće igrati na turniru. Dečki su ‘poginuli’ na terenu, igrali jedan za drugoga. Nekakvih petnaestak minuta u drugom poluvremenu je bila čista perfekcija u obrani i napadu. Dobili smo izvrsnu i nezgodnu ekipu Igokee uvjerljivo i čestitam svojim momcima. Navečer igramo s Partizanom i to je jednostavno takav turnir, moramo se baciti ‘na glavu’. Pokušat ćemo ići na pobjedu u svakoj utakmici.

CIBONA-IGOKEA 90-68 (18-16, 24-23, 28-15, 20-14)

CIBONA-IGOKEA KOMPLETNA STATISTIKA

Vukovi danas igraju novu utakmicu. U 20:15 sati protivnik će im biti Partizan NIS. Prijenos utakmice je na službenom youtube kanalu ABA lige.