U 4.kolu ABA lige Cibona je doživjela drugi poraz. Na gostovanju u Podgorici domaća Budućnost je slavila 79:72. Domaćini su bolje otvorili susret i dobili prvu četvrtinu 19:11. Najbolji period igre Vukova se dogodio u drugoj četvrtini. Nakon trice Matta Janninga Cibona je u 15.minuti prvi puta povela 25:24, a zahvaljujući tricama Janninga i DJ Strawberrya u 19.minuti bilježimo najvećih osam razlike (37:29). Ipak domaćini do kraja poluvremena koševima Vitkovca i Colemana stižu do izjednačenja (37:37).

Već početkom treće četvrtine Budućnost odlazi na 45:39, a nešto kasnije Dario Šarić i Darko Planinić zabijaju za minimalnu prednost domaćina (50:49). Na isteku treće četvrtine nakon trica Suada Šehovića Budućnost ima prednost 61:55.

Vrlo loš ulazak Cibone u posljednjih deset minuta domaćini su kaznili i tricama Popovića bježe na velikih 67:55 što Cibosi do kraja susreta nisu uspijeli stići. Najviše što su Vukovi napravili je bilo smanjenje na 67:62 u 36.minuti nakon što je pogodio Šarić.

”Čestitam Budućnosti na zasluženoj pobjedi. Danas smo imali koncentraciju za maksimalno tri napada u nizu, nakon čega se ulazilo u neobjašnjive greške kojih je na kraju bilo previše da bi se nešto napravilo u ovom susretu”..kazao je trener Cibone Neven Spahija nakon susreta.

Kod Cibone Šarić je ubacio 21 koš uz 7 skokova. Andrija Žižić (13 sk) i Janning su dodali po 16. Kod Budućnosti Šehović je ubacio 21, a Coleman 17.