Cibosi su danas poraženi u utakmici 8. kola ABA Lige. Ovaj put Radnički iz Kragujevca bio je bolji. Nakon prvih deset minuta bilo je izjednačeno (21:21), no na kraju prvog poluvremena Vukovi su bili pet poena u vodstvu. U nastavku ove izjednačene i do kraja neizvjesne utakmice pobjedu su na kraju odnijeli gosti.

Nakon utakmice trener Mršić rekao je: „Nismo uspjeli svih četrdeset minuta odigrati utakmicu onako kako smo htjeli. Prvo poluvrijeme odigrali smo po planu, no u drugom smo pali. Nije bilo napadačkih skokova i to nas je, uz loš šut za tri poena i puno izgubljenih lopti, na kraju koštalo pobjede. Čestitam Radničkom na zasluženoj pobjedi.“

Vukove je s 20 poena i 4 skoka predvodio iskusni Andrija Žižić. Slijede Mašić s 15 i Carter s 14 poena.

Razočarani Ante Mašić nakon utakmice je rekao: „Izgubili smo na dvojici njihovih igrača, Whiteu i Ćapinu koji su ključ njihove pobjede.“

Kod gostiju je definitivno dominirao Amerikanac Terrico White koji je večeras briljirao. Postigao je 36 poena uz 8 skokova i 3 asistencija. Uz njega se istaknuo i Aleksandar Ćapin koji je upisao 21 koš.

Na redu je 2. kolo Eurokupa. U utorak Cibona igra u gostima kod Ulma, a onda u subotu, u 9. kolu ABA Lige, slijedi gostovanje u Splitu.

KK Cibona – KK Radnički 81:85 (21:21, 26:21, 17:20, 17:23)