Cibona VIP pobijedila je momčad Partizana s 92:77 (29:18, 24:15, 18:20, 21:24).
Partizan je poveo samo u 1. minuti (3:2), nakon toga dominacija Cibone u svim segmentima igre. Odlična obrana, odličan skok (32:25), dobar šut za 2 (27/38, 71%), za tricu 27% i čak 16 asistencija.

Slijedeći susret Cibona igra u srijedu, kada u 3. kolu El gostuje u Istanbulu kod Efesa.

3. četvrtina
10 minuta prije kraja susreta, Cibona vodi 71:53. Cibosi su u 27. minuti imali i velikih +26, ali su se gosti u zadnje tri minute pribrali i smanjili prednost na “samo” -18.
Kod Cibone i dalje odlični Žižić s 22 koša, te Longin s 16, koji je skupio i 4 dodavanja.

2. četvrtina
Nakon prvog poluvremena Cibona VIP ima prednost od 53:33, uz odličnu igru u obrani.
Potpuno zaustavljeni Milojević, te raspoloženi Žižić, Popović, Longin i Sesar donijeli su veliku prednost ciboni koja bi trebala biti dovoljna za pobjedu u derbiju 11. kola GYL.
Žižićč je ubacio 16 iako je igrao samo prvih 12 minuta, Longin je dodao 10, Sesar 9, te Popović i Vranković po 6. Pop je dodao i 3 dodavanja, dok je Žiža uspješno skočio 5 puta.

1. četvrtina
Zula je u utakmicu kreuno s petorkom Popović, Vranković, Žižić, Sesar i Omerhodžić, što je donijelo prednost od 7:3 i prvu minutu odmora od strane gostujućeg trenera.
Od prvih 7 koševa cibone, Joke je ubacio 3, Žižić 4. Nakon toga kreće veza Popović-Žižić, koja je nedostajala u utakmici protiv Grka. Cibona radi seriju 14:4, točnije Žižić radi seriju s 8 ubačaja, Sesar 4 dok Vranković ubacuje 2.
Odlična igra u obrani, te dobro zaustavljen najbolji igrač gostiju, Milojević donijela je Ciboni predost nakjon prvih 10 minuta od 29:18