4. četvrtina

Cibona VIP je pobijedila Ulker u ponovljenom susretu 5. kola El rezultatom 94:83 (25:8, 23:12, 19:28, 27:35). Nakon +28 na poluvremenu gosti su se sabrali, dok je “vukovima” pala koncetracija što je dovelo do smanjenja konačnog rezultata na samo +11.
Domaćine je predvodio Penn s 25 koševa uz 7 skokova i 5 asista, Golemac s 19 koševa (9 skokova i 6 dodavanja), te Sesar s 15 poena. Kod gostiju Booker je u završnici ubacio 2 trice za ukupna 23 koša, te Rentzias s 22 ubačaja.

Slijedeći susret Cibona VIP u Zagrebu igra 11. siječnja 2004. protiv Zvezde (GYL), ali tri dana ranije (08.01.2004) ide u goste Pau-Orthezu.

3. četvrtina

Nakon treće četrvtine cibona VIP vodi 67:48. Treću dionicu dobili su gosti s 28:19. Ciboni je malo pao šut iz igre i to je bilo dovoljno da Kutlay i ekipa vrate u igru. Na parketu večeras više neće biti Joška Poljaka koji je u 29. minuti dobio petu osobnu grešku.

2. četvrtina

Nakon prvih 20 minuta Cibona VIP je “poduplala” prednost iz poništene utakmice. Tada je na poluvremenu bilo +14, dok je večeras rezultat 48:20 (25:8, 23:12) ili +28! Pred punom dvoranom Cibona je krenula agresivno u obrani i kreativno u napadu koji je predvodio sesar, iako nije fer samo njega izdvojiti iz cijele momčadi. Ciubona je utakmicu otvoirila serijom 17:0(!?!) nakon čega je samo povećavala svoju prednost.
Sesar je ubacio 13 (1/1 za dva, 2/4 za tri, uz 2 dodavanja i 2 skoka). Penn je ubacio 9 isto kao i Golemac koji je tome pridodao 7 skokova i 5 dodavanja. Odlične poteze publika je mogla vidjeti u režiji i mancea (7 koševa), Žižića (4) kao i od Kusa, Štimca i Poljaka (2). Gosti se nisu snašli na terenu vrlo loše reagiravši na agresivnu u jednom i zonsku obranu u drugom dijelu prvog poluvremena.