Nastavljena je pobjednička serija Cibone i u HT Premijer ligi. Na gostovanju u susjedstvu, kod momčadi Gorice, Sesarovi izabranici slavili su sa 108:82 (22:18, 32:20, 25:22, 29:22). Sjajno prvo poluvrijeme odigrali su Cibosi! O tomu svjedoči i rezultat nakon prve dvije četvrtine (38:54), a osobito se iskazao nepogrešivi Majcunić koji je imao svih šest ubačaja, a trice je gađao 5-5. Odlično su ga pratili organizator igre Kapusta i Mazalin koji je već tada imao 9 skokova.

Cinac i Uljarević pokušavali su držati priključak, međutim, teško je to išlo domaćinu protiv tako raspoloženog suparnika. U trećoj dionici susreta prednost Vukova još je i narasla, pa su u posljednjih deset minuta ušli s +19. Ubacila je dominantna Cibona čak 20 trica, tako da je na kraju bilo uvjerljivih 108:82.

U pobjedničkim redovima bilo je dosta zapaženih pojedinaca. Majcunić je ubacio 22 poena, Kapusta je dodao 18  i 5 puta asistirao, Perasović je postigao 16 koševa dok je Mazalin zabio 13, uz 12 skokova. Kod Gorice je najbolji bio Cinac s učinkom od 23 poena i 8 skokova te uz njega Uljarević s 20 koševa.