U zaostaloj utakmici Jedinstvene kadetske lige Cibona je uvjerljivo pobijedila Pazin rezultatom 104:69. Kadeti su tako pobjedom uveličali godišnjicu osnivanja kluba. Naime, 24.travnja davne 1946. godine osnovana je Cibona, tada pod imenom Sloboda Zagreb.

Najbolji u redovima domaće momčadi bili su Roko Prkačin sa 24, Mislav Majić sa 21 i Sandro Rašić sa 20 poena. Goste iz Pazina predvodio je Gvido Guštin sa 23 koša.

Trener Pazina Dario Lukšić:

” Čestitam Ciboni na pobjedi. Mi smo parirali prvo poluvrijeme, dok je drugo poluvrijeme bila revijalna utakmica bez obrane i s jedne i s druge strane. Smetao me termin utakmice, ipak je ovo kasno za jedan radni dan jer nam sutra djeca idu u školu. No, što je, tu je!”

Trener Cibone Ante Samac:

” Mogu biti zadovoljan s obzirom da smo ušli u utakmicu sa šest igrača koji su bili sposobni igrati. Utakmica je išla u jednom smjeru i do kraja utakmice smo samo povećavali razliku.”