Vukovi su u posljednjoj utakmici trećeg kola ABA Lige poraženi od Mega Vizure 78:74. Iako su utakmicu dobro otvorili i držali prednost kroz prvo poluvrijeme, u drugom dijelu Cibosi su posustali i na kraju upisali treći ovosezonski poraz.

Čestitke Mega Vizuri na zasluženoj pobjedi. U zadnjih nekoliko minuta ostali smo bez energije što je i logično s obzirom da smo u velikim problemima s ozljedama. Večina igrača je igrala tridesetak minuta i onda je teško zadržati koncentraciju. S dosta sam stvari zadovoljan no kratka rotacija ne daje nam puno opcija pa ostajemo napadački dosta skromni i obrambeno u velikim problemima, rekao je trener Slaven Rimac nakon utakmice.

Igrač Ivan Siriščević također je prvo čestitao suparnicima, a onda nastavio: Znali smo da nas čeka teška utakmica. Željeli smo pobjedu koja bi nas izvukla iz mini krize od dva poraza i možda smo zato bili malo nervozni. Sada je uslijedio i treći poraz no moramo ostati s glavama gore i pokušati biti bolji u nastavku.

Siriščević je za Cibonu postigao 19 poena, Blassingame i Lalić po 15, a Rozić i Jagodić-Kuridža po 9. Za domaćine je Jokić upisao 19 poena uz 13 skokova i 4 asista, Miljenović 15 koševa uz 7 asistencija, a Bojić 12 koševa uz 6 skokova.

U sljedećem kolu Cibona će ugostiti Zadar  – Košarkaški centar Dražen Petrović, ponedjeljak 20.10.2014. u 20:30h.

Mega Vizura – Cibona 78:74 (19:27, 17:16, 22:14, 20:17)

Mega Vizura: Krstić 3, Marelja 8,Jaramaz 1, Miljenović 15, Bojić 12, Jokić 19, Čantekin 6, Tijanić, Zagorac 7, Vrbica, Simeunović, Nikolić 7.

Cibona: Blassingame 15, Rozić 9, Jagodić-Kuridža 9, Barać 1, Slavica, Lalić 15, Mavra, Siriščević 19, Žižić 2, Gabrić, Van Oostrum 4.