Cibona je u 8. kolu odlučila pobijediti Krku pa je tako i krenula u utakmicu, prvu pod vodstvom novog trenera Slavena Rimca. U prvih 20 minuta svjedočili smo fantastičnoj prezentaciji Vukova: raznolikost akcija, ubačaji sa svih pozicija i dosta laganih poena iz protunapada. Kada tome pridodamo i dobar šut s vanjskih pozicija, prednost od 12 koševa na poluvremenu je potpuno opravdana (33:45).

U drugom poluvremenu Cibona nije dozvolila domaćinima povratak i mirno je privela susret kraju za konačnih 66:77 (17:14,16:31,19:21,14:11).

Nakon utakmice trener Slaven Rimac bio je zadovoljan:”Moram priznati da smo pobijedili lakše od očekivanog makar ima još dosta prostora za momčada i na tome moramo raditi. Kontrolirali smo utakmicu cijelo vrijeme i na kraju potpuno zasluženo pobjedili.

Marko Jagodić-Kuridža se složio s trenerom:”Odigrali smo točno onako kako je trener i tražio od nas i zasluženo smo slavili protiv Krke.”