Kadeti Cibone ubilježili su i drugu pobjedu u drugom kolu I.lige regije centar. Na gostovanju kod Cedevite bilo je uvjerljivih 102:48. Bila je to puno uvjerljivija pobjeda nego prije dva tjedna u finalu Kupa Dražena Petrovića. Nakon prve četvrtine bilo je 20:16, a već druga četvrtina ponudila je rapsodiju Cibosa koje su predvodili Lovro Buljević i Mate Mandić ubacivši po 20 koševa. Luka Jelinić je dodao 17, a Krešimir Nikić 12 koševa. O dominaciji Cibosa govori podatak da su domaćini u posljednjih deset minuta ubacili samo 5 koševa.

CEDEVITA – CIBONA   48:102  (16:20, 13:33, 14:23, 5:26)

Cedevita: Jacović 3, Kuzmanović 9, Lončar 2, Blažević, Montana 1, Zelić 2, Mihalić 6, Balja 4, Varga – Brzica, Valenčak 2, Medved 13, Ivanković 6.
Cibona: Matanović 5, Mandić 20, Jularić 6, Maloča 9, Begić, Šunjić 8, Jelinić 17, Laktić 4, Martinac 1, Buljević 20, Nikić 12.