Sinoć su u Draženovu domu kadeti Cibone pobjedom protiv kadeta KK Dubrava najavili novu uspješnu sezonu. Utakmica je tijekom svih 40 minuta bila pod kontrolom za konačnih 99:75.

Cibosi su u utakmicu ušli čvrsto s jasnom željom za pobjedom. To im je donijelo +10 nakon prve četvertine (24:14). Odlična druga četvrtina kadeta Dubrave vratila je malo neizvjesnosti u susret pa se na veliki odmor otišlo pri rezultatu 44:22 za Cibonu.

Nakon odmora i uputa u svlačionici treneri Cibone, Kapov i Meštrović u drugo su poluvrijeme krenuli s petorkom Mazalin, Skokna, Zadravec, Slavica i Kumanović. Mladi Cibosi na početku drugog poluvremena napravili su značajnu razliku te su treću četvrtinu završili rezultatom 77:55. Zadnjom četvrtinom dominirali su mlađi igrači koji su također uspjeli zadržati rezultat i stvorenu razliku iz treće četvrtine. Na kraju su Cibosi slavili 99:75. Čestitke kadetima Cibone na prvoj ovosezonskoj pobjedi! Svakako treba pohvaliti i igrače suparničke momčadi na dobroj igri!