Kadeti Cibone jučer su na svom parketu uvjerljivo pobijedili kadete Zagreba 111:50.

Na samom početku utakmice prednost je bila na strani Zagreba, no mladi Cibosi brzo su izjednačili rezultat te onda, iz minute u minutu povećavali prednost. Odlično raspoloženi Mazalin, Slavica, Skokna, Zadravec i Kumanović pokazali su ponovno svoj košarkaški talent. Dominirali su većinom prvog poluvremena. Drugo poluvrijeme obilježili su pak preostali igrači Cibone koji su također do kraja utakmice povećavali prednost te se istakli efikasnom igrom u obrani.

Igrač utakmice bio je Lovro Mazalin s 22 postignuta poena. Dvoznamenkasti broj poena postigli su i Zadravec sa 17, Slavica i Solomunu s po 13, Vatrov s 12 te Kumanović s 10 koševa.