Kup Dražena Petrovića pripao je Ciboni. Od tri odigrane utakmice u dvije, kadetskoj i juniorskoj, Cibona je bila bolja. U seniorskom susretu pobijedila je Cedevita.

Prva utakmica između kadeta Cibone i Cedevite završila je uvjerljivom pobjedom Cibone. Cibonini kadeti, pod vodstvom trenera Ivana Kapova, s 30 poena razlike pobijedili su vršnjake iz Cedevite 92-62 (16-23; 14-31; 11-17; 21-21). Po 18 poena postigli su Julijan Zadravec i Nik Slavica. Lovro Mazalin odigrao je 17 minuta i postigao 14 poena. Mazalin je bio i u Ciboninom juniorskom sastavu te u tom susretu, za 29 minuta, ubacio 20 poena. Više od njega, 24 koša, postigao je Mateo Jurković. Marko Arapović ubacio je 16 poena. Na kraju su Cibonini juniori, koje vodi Josip Sesar, uvjerljivo pobijedili 77-46 (14-13; 26-6; 19-15; 18-12).

Prvo poluvrijeme seniorskog dvoboja pripalo je Ciboni (44-41), no u trećoj četvrtini Cedevita je okrenula rezultat u svoju korist. Deset minuta prije kraja bilo je 64-57 za Cedevitu, a na kraju su pobijedili s 77-91 (20-19; 24-22; 13-23; 20-27).

Kod Cibone D.J. Strawberry postigao je 13, Ante Mašić 12, a Tomislav Zubčić 10 poena. Kod Cedevite je najučinkovitiji bio Green s 20 postignutih poena.

Koristimo priliku da našim Smogovcima čestitamo na osvojenoj nagradi za najbolju navijačku skupinu u prošloj sezoni koja im je večeras uručena.