Prvi susret pripremnog turnira u Malagi Cibosi su na kraju izgubili. Iako je Cibona veći dio susreta bila u prednosti, a rezultat na poluvremenu izjednačen (39:39), na kraju je pobijedila Unicaja 80:74 (18:21, 21:18, 16:18, 25:17).

Naši Vukovi odlično su se držali protiv španjolske momčadi i veći dio susreta bili u vodstvu. Nažalost, posustali su na kraju. Posljednju četvrtinu izgubili su rezultatom 25:17 i to je bilo ključno za konačni poraz.

Istaknuli su se Amerikanci Demond Tweety Carter i Dustin Ware. Carter je postigao 18 poena, a Ware 16 poena. Slijede Zubčić i Kuridža s po 11 poena. Treba spomenuti i da je zaigrao Marko Arapović, veliki Cibonin potencijal, koji je za 11 minuta igre postigao 2 poena, oba iz slobodnih bacanja. Kod suparnika su po 13 poena postigli Urtasun i Gist.

Danas slijedi susret Cibone s Real Madridom, a tijek utakmicu možete, od 20 sati i 30 minuta, pratiti na Ciboninom Twitter profilu.