U utakmici drugog kola A-1 Lige za prvaka Cibona je bila odlična. Na svom parketu Cibosi su uvjerljivo pobijedili goste iz Šibenika 95:75 (54:35).

Od početka utakmice Cibona je bila bolja i nakon deset minuta vodila 9 poena (26:17). Na poluvremenu je bilo 54:35, nakon treće četvrtine 75:54, a na kraju 95:75.

Trener Cibone Jasmin Repeša nakon utakmice je rekao: „Prije utakmice bili smo favoriti i mislim da smo to i pokazali. Bilo je oscilacija u našoj igri, gubili smo koncentraciju, no mislim da smo korektno odradili utakmicu. Glavno da se nitko nije ozlijedio i da spremni idemo dalje.

Vukove je predvodio Antwain Barbour s 19 poena, 5 skokova i 3 asistencije. Kapetan Marin Rozić postigao je 11 poena, a isto toliko ubacio je i Goran Suton.

Kod gostiju je najbolji, s 18 koševa bio Ronald Ross.

U sljedećem kolu Cibonu čeka teži ispit. U srijedu, 28. ožujka, Cibosi gostuju kod Cedevite u Domu sportova.

KK Cibona – KK Jolly Jadranska banka Šibenik 95:75 (26:17, 28:18, 21:19, 20:21)

KK Cibona: Kus 7, Suton 11, Zubčić 2, Barbour 19, Rudež 9, Marčinković 2, Rozić 11, Hampl 0, Žižić 8, El-Amin 10, Wright 6, Kovačević 10.

KK Jolly JBŠ: Josipović 2, Petani 2, Katura 8, Vlaić 3, Vrlika 4, Mrva 13, Puljko 12, Sinadinović 0, Salamun 5, Vrsaljko 8, Ross 18, McLain 0.