U susretu 6. kola ABA Lige, na gostovanju kod beogradskog Partizana, Cibona je izgubila. Utakmica u kojoj je Cibona dobro krenula na kraju je završila rezultatom 91:67 (43:26).

Cibona je dobro ušla u utakmicu. Nakon prvih deset minuta rezultat je bio 16:10. U nastavku su Vukovi igrali čvrsto i pet minute prije kraja prvog dijela bili na samo minus dva. Tada je koncentracija Cibosa pala, propustili su četiri slobodna bacanja te na poluvrijeme otišli sa zaostatkom od 17 poena (43:26).

U drugom dijelu Vukovi se nisu uspjeli vratiti u utakmicu. Partizan je dominirao, lagano postizao poene te deset minuta prije kraja imao 18 poena prednosti. Na kraju je utakmica završila uvjerljivom pobjedom domaćina 91:67.

Najviše poena u Ciboninom sastavu postigao je Brian Matthew Chase, 16. Barbour je postigao 11 poena, a Lalić i Žižić po 10.

Kod domaćina je najviše poena, 14 komada, postigao Danilo Anđušić, Miroslav Raduljica ubacio je 12, a Raško Katić 11 poena.

Nakon utakmice trener Josip Vranković je izjavio: “Čestitke Partizanu. Mi smo ostali dužni! Sa pozicije 4 dajemo dvadesetak poena, a danas je Rudež zakazao, a i neiskustvo Harpera
došlo je do izražaja.

U sljedećoj utakmici regionalne lige Cibona će, u subotu 12. studenog, ugostiti Hemofarm.

Partizan mt:s – Cibona 91:67 (16:10, 43:26, 62:44, 91:67)

Cibona: Chase 16, Suton 4, Barbour 11, Rudež 0, Marčinković 0, Krapić 0, Lalić 10, Rozić 3, Harper 4, Žižić 10, Vragović 0, Kovačević 9.

Partizan: Law 7, Kecman 4, Raduljica 12, Jaramaz 6, Lučić 8, Milosavljević 9, Katić 11, Božić 0, Čakarević 7, Đekić 5, Anđušić 14, Peković 8.