Košarkaši u sklopu 11. kola A-1 Lige za prvaka Cibone pobijedili su Zaabok sa 62:79. Prema očekivanjima Vukovi su bez problema odradili gstovanje u Zaboku.

Cibona je na početku susreta stvorila ugodnu prednost, zahvaljujući dvije startne trice Bojana Bogdanovića čime su Zagrepčani otišli na 8:2. No, uporni domaćini se nisu predavali i ubrzo su stigli vodstvo Cibone, a pred kraj prve dionice čak i vodili s 15:14. Početak druge četvrtine pripada Cibone, ali opet se nisu uspjeli ozbiljnije odvojiti.

Iako su bili na osam poena zaostatka, domaćini Zaboka nisu dozvolili da im protivnici stvore ozbiljniju prednost. Pred kraj druge četvrtine smanjili su vodstvo Cibone na samo dva poena, te se na odmor otišlo od 37:35 za Vukove. U nastavku utakmice domaći igrači ipak ne uspijevaju održati visoki ritam. Cibosi su pred kraj treće četvrtine došli na deset poena razlike, a tricom Luke Pešuta Zabok smanjuje na 59:52 uoči početka posljednjih deset minuta. Zagrebački košarkaši su u četvrtoj dionici ubacuju u višu brzinu definitivno prelomili susret u svoju korist. U 35. minuti su došli na 19 poena prednosti pri rezultatu 71:52, a Zabočani su do kraja dvoboja rezultat uspjeli smanjiti samo za jedan koš.

Kod Cibone istaknuo se Pankracije Barać s 18 poena i 6 skokova, dok je u sastavu poraženih najbolji bio Sven Smajlagić koji je ubacio 13 poena uz jedan skok.