zubcic-parrtzan

“Potpuno zaslužena pobjeda Hemofarma. Ono što je mene zanimalo da dobijem od svojih igrača, dobio sam, ali samo u prvoj četvrtini. Apsolutno sam zadovoljan kako smo odigrali u tom razdoblju, no mislim da nakon vodstva od 26:18 smo možda bili i žrtve svojih trenutnih (ne)sposobnosti da držimo jedan takav ritam. Totalno smo prestali igrati obranu, izgubili organizaciju napada, teško se onda bilo vraćati poslije -18 u utakmicu. Pokušali su dečki, napravili su sve, došli smo na šest razlike, međutim nismo imali dovoljno pameti i taktičke odgovornosti da napravimo još jedan korak. Neke stvari su nam se ponavljale koje smo posebno apostrofirali u pripremi utakmice. Bila je to utakmica kakva sam očekivao da se može dogoditi. Naravno da nisam priželjkivao onakvu seriju Hemofarma u drugoj četvrtini, ali znao sam da teško možemo držati ritam utakmice kakav želimo. Teško je reći koliko dugo će nam trebati da dođemo u zadovoljavajuće stanje, to je individualna stvar i pitanje taktičke odgovornosti. Drugo poluvrijeme su dečki pokazali da se žele boriti, rekao sam im to i u svlačionici – najbitnije je da imamo obraz i damo maksimum. Mislim da su moji igrači večeras što se tiče želje i volje dali svoj maksimum.”