Jamont_Gordon@ZD71-78CI-4ut-2010Serija nije gotova, odlučujuća utakmica igra se u Zagrebu u četvrtak u 18:00 sati!
ULAZNICE U PRODAJI U FAN SHOPU SUTRA OD 12:00 SATI!!!

Cibona je u Zadru slavila sa 71:78 (16:19, 20:22, 17:14, 18:23) i tako je odvela finalnu seriju u petu utakmicu u Zagrebu! Od prve minute Cibona je krenula vrlo smireno i nije dozvolila trku po terenu što bi više odgovaralo domaćinima. Unatoš ogromnoj razlici u prekršajima i slobodnim bacanjima koje Zadar nije koristio na odmor se otišlo pri rezultatu 36:41. U nastavku je Zadar malo bolje krenuo i smanjio prednost na samo -2, ali Vukovi smireno završavaju svoje akcije i slave s konačnih 71:78.

Nakon utakmice Lukša Andrić je samo kratko izjavio:”Na njima je bio pritisak zbog pune dvorane. Učinili smo ono što smo trebali i pobijedili, idemo sad u Zagreb osvojiti to!

Cibonu je predvodio Gordon sa 25 koševa, Andrić je dodao 16 pri čemu su obojica bili prvi skakači momčadi sa po šest skokova kao i Marko Tomas koji zbog ozljede nije u napadu dao koliko smo navikli (“samo” 9 koševa) ali je bio vrlo bitan dio momčadi. Vukušić je ubacio 9, Bogdanović 8, Troha 5, Udrih 3 ali su svi koševi bili u trenucima kada je Zadar priprijetio.

Za Zadar je tome Ružić ubacio 18.

Odlučujuća utakmica igra se u Zagrebu u četvrtak u 18:00 sati i pozivamo sve navijače da dođu i pomogno Ciboni doći do novog naslova prvaka Hrvatske!