U današnjoj utakmici 23. kola NLB lige Cibona je pobijedila Zagreb CO s 89:85 (16:26, 30:19, 20:25, 23:15). Cibose je do pobjede s 26 poena, 9 asistencija, 4 ukradene lopte i 3 skoka predvodio sjajni Damir Mulaomerović, dok su Zagreb predvodili Vladović i Simon s 21, odnosno 20 koševa.

Vukovi su se tako revanširali Zagrebu za poraz u finalu Kupa Hrvatske, a to prije svega moraju zahvaliti odličnoj igri Mulaomerovića, koji je odigrao najbolju utakmicu od povratka u Cibonu, koja je bila bez odbjeglog Tre Kelleya i novog pojačanja Williamsa. S druge strane, Zagreb je bio je Jurice Ružića.

Nije sve krenulo očekivano: prvih 10 minuta bilo je u znaku Jakova Vladovića, koji je za samo 10 minuta ubacio 11 koševa i odveo Zagreb do vodstva 16:26. U drugoj četvrtini kreće Mula: lijepa dodavanja suigračima i trica za vodstvo 35:34. Zagreb je u egalu bio prije svega genijalnom šutu za tri poena u prvih 20 minuta 8/10, što se na kraju susreta smanjilo na još uvijek odličnih 50% (14/28)

Na ulasku u posljednju minutu bilo je 85:85, kada Warren ubacuje oba slobodna bacanja za 87:85, a u sljedećem napadu Zadravec promašuje tricu, i za kraj Mula postavlja konačnih 89:85 s linije slobodnih bacanja Mulaomerović.