U utakmici koju je Cibona morala pobjediti, pritisak je bio prevelik: najlošija momčad Eurolige Le Mans je nakon 12 poraza došao i do pobjede 100:87 (26:17, 32:24, 18:19, 24:27).

Ovim porazom Cibona se oprostila od plasmana u TOP16, osim ako Partizan ne doživi dva poraza u zadnja dva kola što je malo vjerojatno.

Petorka koja je otvorila susretkrenula je loše: Warren, Andrić, Ayuso, Hoskin i Princ u prve 4 minute nisu ubacili ni poena i domaćin je već tada došao na 10:0.

Ni nakon odmora nije krenulo na bolje, pa su domaćini preko Luke Bogdanovića (21 koš), Phila Riccija (21) i Limonada Raviva (20) došli i do ogromnih +26 u 25. minuti.

Najefikasniji igrač cibone bio je Hoskin sa 22 koša, dok je Warren dodao 17.

Cibona će iduću euroligašku utakmicu odigrati na svom terenu 31. siječnja protiv Lietuvos Rytasa.