Cibona je slavila u prepunim Jazinama u dramatičnoj završnici pred oko 5000 ljudi (dvorana prima oko 3500!!) sa 89:90 (23:33, 21:24, 21:18, 14:25) i tako izjednačila finalnu seriju na 2-2. Odlučujući susret igra se ove subotu u Zagrebu u 20:15 sati.

Zadar je predvođen gromoglasnom domaćom publikom odlično otvorio utakmicu:poveli sa sa sedam razlike (11:4), a uskoro odlaze i na +10 (18:8). Ipak se cibona vraća serijom od 5:0 za 18:13. Završnicu prve četvrine dobijaju domaćini i na mali odmor se odlazi pri rezultatu 33:23. Zadar i drugi dio igra na krilima publike i odlazi na, tada se činilo, nedostižnih +13 (36:23). Vukovi opet rade seriju 5:0 a odmah i 9:0 i na poluvrijeme odlazi sa rezultatom 54:47.

Zadar i u treću dionicu kreće odlično i odlazi na 57:47, ali se Cibona nakon dugo vremena vraća na samo -3 (57:54). Ali Zadar se opet vraća: serijom 9:2 na čestih 66:56, a s istom prednošću zaključuju i treću četvrtinu.

U četvrtoj četvrtini se činilo da se Cibona čuvala za tih posljednjih 10 minuta:u 33. minuti Rozićevom tricom Cibona izjednačava na 75:75, a u 38. minuti i 82:81 (inače prvo vodstvo u susretu nakon početnih 2:0). U vrlo napetoj završnici igralo se koš za koš i momčadi su izvodili dosta slobodnih bacanja. cibona je spretnija i sretnija i gostujućom pobjedom odvodi seriju u peti susret u Zagrebu (subota, 20:15). Vjerujemo da je cijela ova serija dokaz i najbolja pozivnica navijačima da pomognu Ciboni doći do još jednog naslova prvaka.

Cibonu je predvodio Wisniewski s 20 koševa, dok je s druge strane English ubacio 24.