HRT pokvario semafor za 24 sekunde!

Prilikom spajanja na semafor za 24 sekunde informatika HRT-a je izazvala kratki spoj i došlo je do kvara na jednom seamforu za 24 sekunde. Po propozicijama natjecanja, organizator ima 30 minuta da otkloni kvar i u protivnom se utamica odgađa za 24 sata. Isto tako susret se mogao nastaviti da su se momčadi dogovorili. Kako su gosti iznistirali da drugo poluvrijeme napadaju na koš iznad kojeg se sat vidi na što Cibona nije mogla pristati (jer bi se vjerojatno u tim trenucima susret odlučivao) u dogovoru s predstavnicima klubova i povjerenikom za natjecanje gosp. Josipom Bilićem susret je odgođen za sutra (nedjelja) s početkom u 20:15 sati.

Napominjemo da svi navijači s ulaznicama i akreditacijama za današnji susret sutra imaju naravno osiguran ulaz u Dvoranu.

Nadamo se da ćemo sutra svi zajedno svjedočiti osvajanju novog naslova prvaka Cibone.