U teškoj utakmici 11. kola Cibona je u Zagrebu svladala Partizan s dovoljnih 89:72 (18:16, 23:26, 24:20, 24:10). Iako su gosti bolje otvorili utakmicu, iako su imali odličan šut za tri poena u prvih 20 minuta (6/8), iako Cibosi nisu pružili veliku partiju u tom periodu na veliki odmor se otišli pri rezultatu 41:42. U drugom dijelu kreće Cibona. Važne koševe su postigli Kus (6 poena u nizu), Andrić (vrlo bitna trica), Wisniewsky, Wright, Mccullough, Warren…Jednom rječju svi koji su preveli barem minutu na terenu dali su svoj doprinos ovoj velikoj pobjedi. Ako uzmemo u obzir da je Partizan slavio s 9 poena u Beogradu, u slučaju istog broja pobjeda, Ciobna je u prednosti.

Slijedeći susret cibona igra u subotu protiv Zadra u Jazinama, a nakon toga ide u goste Maccabiju.