Unicaja je sinoć ipak bila bolja, i slavila 73:67 (24:12, 18:17, 15:14, 16:24). Bolji od ostalih Cibosa sinoć su bili Wisniewski i McCullough, ali za pobjedu to nije bilo dovoljno. Još je samo Roziću bacio dvoznameknkasti broj poena.

Cibona je otvorila susret s vodstvom 4:0 ali tada nastupa prva rupa: domaćini rade seriju 13:0. Nakon toga Wisniewski, Bader i Kus dovode Cibonu na 14:10, ali opet do kraja domaćini rade seriju 10:2 i na prvi odmor se odlazi pri rezultatu 24:12. Početak druge četvrtine bio je napadački vrlo loš za Cibonu, nije ništa ušlo, što je omogućilo Unicaji prednost od 39:21 (16. minuta). Nakon toga je Cibona samo uspjela ublažiti poraz.

Jedino što je Anzulovića \”razveselilo\” je dobra partija Andrewa Wisniewskog (22 poena).