Cibona je u 5. kolu NLB lige doživjela i prvi poraz na gotovanju kod Hemfarma. Cibona je dobro otvorila susret, dok je domaćinima bilo potrebno nekoliko uvodnih minuta da ubace prve koševe.

Zula je rotirao, nezadovoljan igrom svoje momčadi, i pogodi je s Žužom i Baderom koji su predvodili Cibonu do preokreta na poluvremenu susreta. Ipak, drugi dio pripada domaćinima koji na kraju slave s 86:72 (22:16, 17:25, 22:17, 25:14).

Zula je na kraju čestitao domaćinima na pobjedi: \”Bili su pametniji, više željeli pobjedu. Posebno me boli kada vidim da se moji igrači nisu dovoljno trudili na terenu. Pobjede su dovele do nepotrebnog opuštanja i mislili smo da ćemo lako doći do nova dva boda. Četiri minuta prije kraja bili smo u egalu, a onda smo napravili nekoliko grešaka i dozvolili Hemofarmu da se stekne prednost dovoljnu za nova dva boda.\”