Cibona je u susretu 6. kola B skupine EL u Zagrebu pobijedila grčki Olympiacos sa 74:62 (16:22, 14:13, 24:14, 20:13). To je treća Cibonina pobjeda, dok su grci upisali 4. poraz.

Susret su bolje otvorili gosti, koji su u jednom trenutku imali i 11 koševa prednosti, da bi na kraju prvih 10 minuta imali +6. Cibona je zaigrala bolje, ali se ipak na veliki odmor odlazi s 5 koševa minusa. Vjerujemo da je Zula u poluvremenu motivirao ekipu, koja je treću četvrtinu dobila s 24:14. Momčad Dražena Anzulovića podigla je agresivnost, zaigrala čvršće u obrani, a napokon je proradio i napad.

Najefikasniji u redovima Cibone bili su Markota (13), dok su čak tri igrača ubacila 12 poena:Penn, Davison i Rančić. Goste predvodio \”naš\” Žižić s 15 koševa.