Cibona je poražena u Begradu s 70:62 (15:12, 23:18, 11:16, 21:16), a čak 29 koševa ubacio je Dragojlović (29 poena, 81% šuta iz igre, 9 skokova)

Cibona je u 35. minuti tricama Penna i Markote povela, da bi domaćini uzvratili preko već spomenutog Dragojlovića koji je samo ubacivao dodane lopte. 2 minute prije kraja utakmice, pri rezultatu 60:60, Zvezda radi seriju 6:0 i Cibona više nije mogla.

Na pressici, Zula nije bio previše zadovoljan igrom svoje momčadi: \”Očekivao sam ovakvu utakmicu. Naglasak smo stavili na zaustavljanje vanjske linije protivnika, time otvorili prostor Dragojloviću kome čestitam na odličnoj partiji. Nismo imali \’fight-erski\’ pristup, to je ono što mi najviše smeta i što mislim da je presudilo. Više sam očekivao od nekih igrača, u kontinuitetu od njih ne dobijam ono čemu sam se nadao.\”