Cibona VIP je lošije odigrala samo jednu četvrtinu, što je bilo dovoljno Repešinom klubu da dođe do 5. pobjede u Euroligi. Climamio je slavio sa 99:88 (21:22,22:21,28:17,28:28).

Pop je držao Cibonu u igri sve do 25. minute kada je Vujanić tricama napravio seriju 9:0 (s 57:56 na 66:57). Cibona se nakon toga nije uspjela vratiti u igru. Cibona je u prvih 25 minuta imala prednost, čak i 9 koševa. Na veliki odmor se otšlo pri rezultatu 43:43, igralo se u egalu sve do 26. minute, do već spomenute serije Miloša Vujanića. Sve šanse su nestale kada je Douglas još jednom tricom (ovaj put uz zvuk sirene) prednost domaćih povisio na + 11.

Popović je ubacio 20 koševa (7/10), Žižić je dodao 18 koševa i 14 skokova. Istaknimo još Vrankovića s 12 poena, a više smo šekivali od Longina, Štimca i Krstića.

U drugom susretu 5. kola A skupine Estudiantes je u Madridu sa 75:67 svladao Prokom. Cibona je trenutno 5. na tablici, a u slijedećem kolu gostuju u Beogradu kod Partizana, koji je bez pobjede, uz utakmicu manje.